Dla Pracodawcy

Ludzie stanowią najcenniejszy kapitał w przedsiębiorstwie i decydują również o sukcesie firmy na rynku.

berater begrüßt seinen kundenWiemy jak istotnym problemem w codziennym funkcjonowaniu firmy jest deficyt pracowników w wielu branżach. Jako licencjonowana agencja pracy pomagamy w jego rozwiązaniu. Naszym zadaniem jest znalezienie dla Państwa firmy i pomoc w zatrudnieniu  pracowników z Ukrainy, Białorusi czy Mołdawii albo Polski.

Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności, które wiążą się z zatrudnieniem pracowników z Europy wschodniej. Rekrutacja w naszej agencji pracy jest prowadzona odpowiednio do Państwa oczekiwań. Indywidualnie podchodzimy do każdej ze stron umowy. Wiemy, że profesjonalizm i poszanowanie pozwala na uzyskanie najlepszych efektów współpracy na linii pracodawca-pracownik. Zawsze służymy radą i pomocą w sytuacjach tego wymagających.

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa możemy znaleźć dla Państwa odpowiednich pracowników. Zatrudniamy w kraju i za granicą osoby poszukujące pracy w budownictwie, rolnictwie, gastronomii i innych branżach. Obecnie, ze względu na popyt, zatrudniamy również pracowników do opieki nad osobami starszymi oraz prowadzenia domu. Zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do wypełnienia i przesłania do nas dostępnego na stronie formularza dla pracodawcy. Informacje w nim zawarte pozwolą nam na przygotowanie optymalnej oferty.