Dla Pracownika

Jako licencjonowana agencja pracy stale poszukujemy solidnych, rzetelnych i uczciwych pracowników. Chętnych do pracy kierujemy między innymi na stanowiska w branży budowlanej, przemyślne, gastronomii, do pomocy w domu i opiece nad starszymi osobami.

Osoby ubiegające się o zatrudnienie za pośrednictwem naszej agencji pośrednictwa pracy znajdą u nas pracę stałą albo tymczasową. Ze swojej gwarantujemy profesjonalne i bardzo indywidualne podejście do umiejętności zarejestrowanych u nas kandydatów. Znajomość lokalnego oraz krajowego rynku pracy i zapotrzebowania na konkretne usługi pozwala nam na szybkie oraz ukierunkowane wyszukanie odpowiednich ofert dla każdego zainteresowanego. W zależności od kwalifikacji, gdy pojawia się pasująca do nich oferta proponujemy zainteresowanemu pracę albo kursy doszkalające, aby mógł wykonywać obowiązki zbliżone do swoich umiejętności.

Zdecydowana większość osób, która trafiła na tą stronę z pewnością stara się o zatrudnienie. Każdego, kto szuka pracy zachęcamy do wypełnienia i przesłania do nas dostępnego na stronie formularza. Nie pobieramy za to żadnych opłat. Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywania danych oraz to, że nie zostaną one udostępnione i wykorzystane do celów innych niż te, które wiążą się z procesem rekrutacji. Zgłoszenie swojej kandydatury do naszej agencji zwiększa szansę na zatrudnienie. Gdy pojawi się odpowiednia oferta skontaktujemy się z Tobą aby poprowadzić proces rekrutacji aż do momentu zatrudnienia.